Šatní skříně! Dominanta nebo popelka?

U každého nábytku je důležitý výběr materiálu. Jen vhodně zvolený materiál rozhodne o tom, zda se šatní skříně stanou přirozenou součástí interiéru. Dnes soustředí uživatelé svou pozornost především na design, proto vybírejte velmi pečlivě materiály, které se hodí do místnosti, kde bude skříň stát. Zejména viditelná plocha musí barevně ladit s okolím. Taktéž velikost šatní skříně nesmí převyšovat ostatní kusy nábytku. Je důležité volit jednotný styl. Nic nezkazí laminát ve světlé barvě jako materiál na posuvné dveře stejně jako sklo v neutrálním matném průsvitu. Výraznější je dýha s efektním dezénem, ​​pestrobarevný laminát a sklo.

Šokující výběr šatních skříní s dopravou zdarma ZDE – garance nejnižších cen!

Trendy šatní skříně jako samostatný pokoj

Máte doma spoustu volného místa? Tak neváhejte a vytvořte si z nejméně používaného pokoje šatník.  Pochopitelně nemusí mít hned rozměry jednopokojového bytu jako luxusní šatníky boháčů.  Šatník je v podstatě privát a můžeme ho klidně porovnat s koupelnou. Ideální je místo u ložnice nebo při koupelně, v nejhorším případě na chodbě. Prostě všude tam, kde mají hosté omezený vstup. Je jedno, jaký bude mít váš šatník tvar, důležitý je jeho úložný systém.   Oblečení by mělo být uloženo volně a přehledně, tak abyste si rychle pohledem našli to, co právě potřebujete. Inspirace pro vás na nábytek-dnes.cz!

Šatní skříně s rafinovanými policovými systémy

Přehled v šatní skříni umožňuji rafinované policové systémy s různou hloubkou, hlouběji na věšení, mělčí na ukládání. Vertikální stojky spojující police mohou být nahrazeny hliníkovým profilem, což prostor šatníku odlehčí a umožní posouvání polic do různých výšek. Velmi oblíbený je samostatný zásuvkový kontejner, nesmíme opomenout další doplňky, jako jsou šatní tyče, výsuvné drátěné koše, speciální zásuvky na prádlo, kapesníky, výsuvné věšáky na kalhoty, kravaty, šátky. Další informace o šatních skříních hledejte na portálu  IDnábytek.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *