Holandský nábytek Praha

Holandský nábytek Praha

1190484_cozy_cornerHolandský nábytek k nám přišel z Nizozemí a v posledních letech je na trhu poměrně oblíben. V Praze je hned několik desítek prodejců, kteří se zaměřují nejen na prodej holandského nábytku, ale i na jeho dovoz. Holandský nábytek je nábytek ve starém stylu, jeho cena je sice poměrně vysoká, zato svým vzhledem předčí kdejaký moderní nábytek. V poslední době je navíc velmi oblíbený holandský nábytek na zahradu, který můžete pořídit v kompletní sestavě.

Zahradní holandský nábytek

Holandský nábytek je sice vhodný i na zahradu, ale nutno podotknout, že by se měl nacházet tam, kde je zastřešení a nejlépe v prostoru, kde během dne nesvítí sluníčko. Velká většina holandského nábytku je pokryta kůží, která ve styku se sluníčkem nedělá příliš dobrotu. Jde už jen o to, že jednak ztrácí na své kvalitě, jednak je zde i fakt, že kůže začne na sluníčku dost pálit a to je pro lidské tělo nepřijatelné.

Máte-li většinu domácnosti vybavenou právě holandským nábytkem, pak co do toho zahradního, volba bude zcela jasná. Ideálním řešením je zakoupit holandský zahradní nábytek jako set, který je jednak cenově většinou velmi výhodný, jednak nebudete muset shánět už nic navíc. Dostane se vám jak křesel, tak i masivního stolu se skleněnou deskou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *