Policové skříně – ideální nábytek, který pojme spoustu věcí

Úložné prostory potřebuje ve svém interiéru každá rodina. Výborným řešením jsou policové skříně, kde se dá uložit oblečení, věci denní potřeby ale i ty, které používáme svátečně nebo sezónně. Stejně tak je využijeme na odložení předmětů ke koníčkům, zálibám, jednoduše vše, co nechceme mít na očích a chceme někam přehledně uložit.bce28ec6f88a7730e7d148f0c353bf31_image_149x300

Police mohou být od sebe různě daleko, není tedy problém udělat různě velké mezery a ukládat do nich i větší knihy, vázy a vše vyšších rozměrů.

Do vyšších míst se vyplácí dávat to, co nepotřebujeme často, naopak uprostřed skladujte to, co vytahujete často a chcete mít po ruce. Spodní část skříně využijte pro těžší nebo rozměrnější předměty.

Skříně se dveřmi i bez nich

Velmi hezky mohou váš interiér oživit levné policové skříně, které mají část policovou bez dveří, a druhá polovina nabízí soukromí skříně díky dveřím. Do nekryté části uložíte knížky, fotografie, keramiku nebo drobnosti z dovolené. Máte-li koníčka, díky němuž vytváříte své výrobky, nebo jste získaly ocenění za svou šikovnost a umístění, vše tady vystavíte.

Stylově hezky vypadají i policové skříně, které mají pod policemi ještě samostatný šuplík. Skříň vypadá elegantně a netradičněji. Vsadit můžete i oživení v podobě různě umístěných madel. Klasicky jsou umístěny na straně dveří, v nabídce výrobců a prodejců najdete ale i modely, které mají madla uprostřed dveří. Madla celkově mohou ráz skříně úplně změnit.

Skříně v obleku dle vašeho vkusu

2971d2ec4d13a13aae2a60c89194b070_image_370x277Do dětského pokoje volte barevné skříně nebo takové, které jsou ze světlého dřeva. Naopak do obývacího pokoje se hodí skříně tmavší, které jsou elegantní. V pracovně v moderním duchu skvěle vynikne policová skříň v šedém provedení, do níž uložíte šanony, a část se dveřmi skryje vše ostatní, co při práci potřebujete.

Díky webovým stránkám e-shopů s nábytkem zajisté najdete nábytek, který se vám bude líbit, splní vaše požadavky na kvalitu a zároveň vás nemile nepřekvapí svojí cenou. Podívejte se sami a vybírejte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *