Kovový zahradní stůl

Kovový zahradní stůl

1403882_autumn_garden_2Zahradní stoly jsou nezbytnou součástí zahradního nábytku. Máte-li u domu zahradu, pak se jistě a s radostí budete věnovat příjemnému letnímu posedávání na sluníčku nebo ve stínu, na čerstvém vzduchu a oddávat se příjemné relaxaci. K tomu je pochopitelně zapotřebí zahradní nábytek a hlavně zahradní stůl, na který budete moct odložit vše, co je k relaxaci nezbytně nutné.

Kovový zahradní stůl je vhodný zejména pro ty, kdo nemají možnost ani chuť neustále zahradní nábytek schovávat do garáže nebo zahradního domku před deštěm a přírodními vlivy, které na nábytek působí.

Kovový zahradní stůl bude dobře odolávat a i po několika dnech na dešti a stále bude vypadat jako nový.

Výběr je nutné trošku přizpůsobit i umístění zahradního nábytku. Výběr bude o něco složitější, pokud kupujete zahradní stůl, který bude umístěn na trávníku. S umístěním na dlažbě na terase rozhodně takový problém mít nebudete. Důvodem je stabilita. Pokud kupujete kovový zahradní stůl, který bude na trávníku, pak doporučujeme volit masivní konstrukci a volte propojení nohou s masivními tyčemi. Tak dosáhnete toho, že se při větším zatížení kovového stolu, se nebudou nohy zarývat přímo do vašeho upraveného trávníku.

Ohled berte i na doplňky, které na zahradě máte a i například na zahradní židle nebo křesla, které by měly ladit s designem stolu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *